Design a site like this with WordPress.com
Get started

Books

Here, you will find my books. Available as e-book and paper on Amazon and Ridero.

“The color analysis”

The art of colors and beauty.

The analisis presented in book / e-book is very simple and logical. It is based on the four seasons of the year. This system is compatible with the ultimate rules and creations of the year. Thanks to discovery of your own color palette, it is possible to emphasize your own beauty and feel comfortable in any situation. Authors: Margo & Malvina Dunder.

“Przygoda jaką jest życie”

44 tematy, których zrozumienie ułatwia życie.

“Analiza Kolorystyczna” BESTSELLER

Sztuka kolorów i typów urody.

Książka do nauki pracy z chustami i rozpoznawania czterech typów urody: Wiosny, Lata, Jesieni i Zimy oraz ich podtypów jasnych, średnich i mocnych. Napisana dla obecnych i przyszłych kolorystek, ale na pewno osoby indywidualne skorzystają z zawartych w niej wskazówek, by odnaleźć własny typ urody i podkreślić go odpowiednimi barwami. 
Dzięki analizie kolorystycznej można odnaleźć najkorzystniejszy styl, zminimalizować zawartość szafy, nauczyć się odpowiednio selekcjonować części garderoby i kosmetyki, tak by zostały tylko te odpowiednie i wszystko do siebie pasowało oraz podkreślało atuty. 
Analiza kolorystyczna opiera się na zasadach, które stworzyła natura. Typ urody nigdy się nie zmienia, więc jest to wiedza, z której można czerpać całe życie. Autor: Małgorzata i Malvina Dunder.

“Makijaż Sceniczny”

Jako tancerka baletowa i wizażystka, dzielimy się wiedzą o makijażu scenicznym oraz uchylamy rąbek kurtyny do świata baletu.

Książka o makijażu scenicznym – baletowym, który jest bardzo wyjątkowy oraz wprowadzenie do hermetycznego świata baletu i tego, co jest za kulisami. Odrobina historii baletu, kostiumów i informacji o sławnych tancerzach, mody i sztuki. Dzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem jako tancerka klasyczna i wizażystka. Autorki: Małgorzata i Malvina Dunder.

“Wizaż i Stylizacja Ślubna”

Jak stworzyć idealny wizerunek Panny Młodej, zgodny z osobowością, typem urody i figury.

Ebook i książka, która porusza takie tematy jak: makijaż panny młodej, etapy makijażu ślubnego na przykładzie, stylizacja ślubna i analiza sylwetki, wizerunek Panny Młodej, ślubna Analiza Kolorystyczna, Pan Młody, branża ślubna.
Wiele zdjęć, wiedzy i przykładów oparte na wieloletnim doświadczeniu. Autorki: Małgorzata i Malvina Dunder.

77

ANALIZA KOLORYSTYCZNA SZKOŁA I KSIĄŻKI kliknij tutaj
Wiele informacji, sprawdź czy książki są dla Ciebie, a także wyślij opinię, chętnie usłyszymy o Tobie♡

ZAPRASZAMY DO KSIĘGARNI RIDERO kliknij tutaj
Książki są również dostępne na wielu innych stronach, np. EMPIK I PWN.

%d bloggers like this: